בתור כאלו שגדלו והעריצו את להקת פוליס ואח"כ את שיריו של סטינג ועקבו אחרי הקריירה המפוארת שהקים , הרגשנו צורך גדול לחלוק ולנגן את המוזיקה שלו מתוך זה הוקמה  להקת בי-סטינג. לאחר חזרות רבות הצלחנו לשחזר את אותו הסאונד של להקת פוליס וגוון הקול המיוחד של סטינג שמשתמש במנעד הגבוה והמיוחד שלו.

בחרנו את הלהיטים הכי מוכרים והכי יפים של להקת פוליס וסטינג והרכבנו תכנית מגוונת ,אנרגתית וכן מרקידה מתחילת דרכה של פוליס עד לשירין האחרונים של סטינג. להלן חלק מהשירים שבתכנית:

Every Breath You Take 

Roxane

Can't Stand Losing You

Set Them Free

Every Little Thing She Does Is Magic

So Lonely

If I Ever Lose My Faith In You

Message In A Bottle

סטינג נולד בצפון אנגליה, ומגיל צעיר ידע שהוא רוצה להיות מוזיקאי. לאחר שעבד ככרטיסן באוטובוס, פועל בניין ופקיד מס הכנסה, נרשם לבית ספר להוראה שבו למד בין השנים 1971–1974. לאחר שסיים את לימודיו עבד במשך שנתיים כמורה לאנגלית.

בינואר 1977 עבר סטינג ללונדון, וזמן קצר לאחר מכן הצטרף לסטיוארט קופלנד ולהנרי פדווני (שהוחלף מאוחר יותר באנדי סאמרס), ויחד הקימו את להקת פוליס, שבה שימש סטינג כסולן ונגן בס. הלהקה הוציאה 5 אלבומים מצליחים וזכתה ב-6 פרסי גראמי. לאחר התפרקות הלהקה בשנת 1984 המשיך סטינג בקריירת סולו מצליחה. אלבום הסולו הראשון שלו, "The Dream of the Blue Turtles", יצא ב-1985 וזכה בפלטינה משולשת. בנוסף היה האלבום מועמד לפרס גראמי בקטגוריית "אלבום השנה". לאחר מכן הוציא סטינג 7 אלבומים נוספים. ב-2007 הקליט סטינג עם הזמרת ניקול שרזינגר את השיר "Power's Out" אשר מופיע באלבום הבכורה שלה "Her Name Is Nicole". סטינג זכה ב-16 פרסי גראמי (10 מהם בתקופת פוליס), פרס אמי אחד ופרס גלובוס הזהב אחד.

במצעד העשור של שנות ה-80 בישראל הוכתר סטינג בתואר זמר העשור על ידי מאזיני גלי צה"ל.

יחד עם פוליס, סטינג מכר מעל 200 מיליון תקליטים

 
No upcoming events at the moment
דף הפייסבוק שלנו
חברי ההרכב
שירה : ירין שכטר
גיטרות, שירה : גיא תדמור
בס, שירה: שחר לוי
קלידים: כפיר בר
תופים : אורן אבישר
ליצירת קשר
גיא תדמור
tadmorguy@gmail.com
+972-54-5857958
אורן אבישר
avisaroren@yahoo.com
 +972-54-4324583